قیمت پروتز سینه

لیفت صورت

قیمت پروتز سینه

لیفت صورت (لیفتینگ صورت) با اصطلاح علمی rhytidectomy یک روش زیبایی صورت است که به بهبود ظاهر پوست صورت و گردن کمک می کند.

در طول انجام لیفت صورت یا لیفتینگ صورت، بافت نرم صورت لیفت شده و یا کشیده می شود و پوست اضافی برداشته می شود. لیفت گردن که platysmaplasty نامیده می شود نیز به عنوان بخشی از فرایند لیفتنگ صورت بطور همزمان انجام می شود.

وقتی با افزایش سن پوست صورت شروع به شل شدن می کند در این شرایط لیفت صورت یا بالا کسیدن پوست روش زیبایی مناسبی محسوب می شود. لیفتنگ صورت می تواند به تقویت اعتماد به نفس افراد کمک کند.

باید توجه داشت که لیفت صورت بر کیفیت پوست صورت تاثیری نخواهد داشت. اگر پوست شما دچار چین و چروک یا آسیب ناشی از آفتاب سوختگی باشد در آن صورت روش جوانسازی پوست با لیزر می تواند روش موثرتری باشد. لیفت صورت می تواند همراه با سایر روش ها مانند لیفت ابرو و یا جراحی پلک توام شود تا نتیجه نهایی مطلوب تر شود.

 

 

 

Face lift

لیفت صورت (لیفتینگ صورت) چرا انجام می شود؟

زمانی که سن شما افزایش می یابد پوست شما افت کرده و سست می شود. این امر سبب می شود بخش پایینی صورت شما به شکل مستطیل به نظر برسد. لیفت صورت می تواند صورت شما را جوان تر کرده و به شکل قلب نشان دهد.

 

در موارد زیر لیفت صورت انجام می شود:

 • پوست صورت شل شود.
 • پوست صورت آویزان شود.
 • چروک های زیر لب پایین و اطراف چشم ها و گونه عمیق تر شود.
 • پوست اضافی از خط فک پایین آویزان شود.
 • چربی اضافی در گردن جمع شود.
 • خطوط عمودی پوست گردن قابل رویت شود.

لیفت صورت روش درمانی برای چین و چروک های سطحی پوست، آسیب پوستی ناشی از آفتاب، چروک های اطراف بینی و لب بالا و بی نظمی هایی در رنگ پوست محسوب نمی شود.

 

 

Face lift

خطرات و عوارض لیفت صورت:

لیفت صورت ممکن است خطراتی را در پی داشته باشد، برخی خطرات احتمالی لیفت صورت عبارت است از:

اسکار یا جای زخم: اسکار های ناشی از لیفت صورت دائمی هستند اما معمولا توسط خطوط طبیعی صورت و گوش و خط رویش مو پنهان می شوند. اگر موهای کوتاهی داشته باشید بهتر است قبل از لیفتنگ صورت موهای خود را بلند کنید تا به این ترتیب بتوانید ضایعات ناشی از لیفتینگ را با مو پوشش دهید. به ندرت ضایعات ایجاد شده برجسته و قرمز هستند. تزریق کورتیکواستروئید یا سایر درمان ها می تواند ظاهر اسکار ها را بهبود دهد.

تورم و کبودی صورت: تورم و کبودی صورت ممکن است چندین هفته به طول انجامد. تورم ممکن است ظاهر صورت شما را تحت تاثیر قرار دهد و یا حرکات صورت را دشوار سازد. این اتفاق در دوره ریکاوری نرمال است و معمولا ظرف چند هفته از بین می روند. باید سرتان را بالا نگاه دارید هم چنین استفاده از کمپرس خنک می تواند موثر واقع شود. بهتر است اگر در نظر دارید برای مناسبت مخصوصی ظاهری آراسته داشته باشید، لیفتنگ صورت را حداقل شش هفته قبل از مراسم انجام دهید.

تغییر در احساس پوست: در طول انجام لیفت صورت ممکن است بافت گردن و صورت کمی تغییر موقعیت دهد و این امر بر احساس عصب های صورت تاثیر می گذارد. ممکن است در ناحیه گونه ها، کف سر و گردن به مدت چند ماه تا دو سال احساس بی حسی داشته باشید.

ریزش مو: ممکن است به طور موقت یا دائم در نزدیکی محل برش برای انجام لیفت صورت دچار ریزش مو یا کچلی شوید. در صورتی که از ریزش مو موقتی باشد رویش مجدد مو دو تا سه ماه زمان خواهد برد. ریزش مو دائمی با پیوند پوست حاوی فولیکول های مو از کف سر (کاشت مو) اصلاح می شود. اگر ناحیه ای که دچار کچلی شده وسیع باشد بخشی از کف سر همراه با مو به منطقه بدون مو انتقال داده می شود.

آسیب به عصب های صورت: به ندرت لیفت صورت می تواند به اعصاب صورت آسیب بزند. این امر می تواند منجر به ضعف موقت یا دائم ماهیچه های صورت شود زیرا اعصاب صورت فلج شده است. خوشبختانه در اغلب موارد ضعف ماهیچه های صورت ظرف چند ماه تا یک سال بهبود می یابد.

از بین رفتن بافت پوست: به ندرت لیفت صورت می تواند رگ های خونی بافت صورت را مختل کند. بروز این عارضه بعد از انجام لیفتنگ صورت در افرادی بیشتر شایع است که سیگار می کشند.

همانند هر جراحی دیگری بعد از لیفتینگ صورت احتمال خونریزی، عفونت و واکنش نسبت به بیهوشی وجود دارد.

 

 

Face lift

 

انجام لیفت صورت برای همه افراد مناسب نیست. پزشک متخصص پوست و زیبایی در موارد زیر ممکن است احتیاط کند:

مصرف داروهای رقیق کننده خون: استفاده از داروهای رقیق کننده خون می تواند بر توانایی لخته شدن خون تاثیر بگذارد و ریسک خونریزی بعد از انجام لیفتنگ صورت را افزایش دهد.

برخی شرایط مانند خونریزی های غیر طبیعی می تواند مانع از انجام لیفت صورت شود. این شرایط می تواند بهبود پس از انجام لیفت صورت را تحت تاثیر قرار دهد. در صورت وجود دیابت کنترل نشده و یا فشار خون بالا پزشک متخصص پوست و زیبایی باید احتیاط لازم را انجام دهد.

داشتن سابقه مکرر در اضافه وزن و یا از دست دادن وزن: این شرایط بر نتیجه حاصل از لیفتنگ صورت تاثیر می گذارد.

سیگار: کشیدن سیگار ریسک از بین رفتن پوست را بعد از انجام لیفت صورت افزایش می دهد. اگر شما سیگار می کشید باید قبل از انجام لیفتنگ صورت و در دوره ریکاوری سیگار را ترک کنید.

 

 

 

https://jarrahizibaei.ir

پروتز سینه
استاندارد

پروتز سینه

پروتز سینه

پروتز سینه یکی از عمل های جراحی زیبایی میباشد.

پروتز سینه

با انجام جراحی پروتز سینه احساس زنانگی، اعتماد به نفس و زیبایی توام با تناسب را دوباره بدست آورید.

بهبود ظاهر و تناسب اندام شما به وسیله روش های متفاوت جراحی پلاستیک و پروتز سینه

موجب افزایش اعتماد به نفس شما شده و نیز سبب تغییر در نگرش دیگران نسبت به شما خواهد شد.

همه ساله تعداد زیادی از زنان در همه ی جهان ، عمل جراحی پروتز سینه را انجام می دهند و در واقع پروتز سینه شایعترین و رایج ترین عمل جراحی زیبایی بر روی پستان ها می باشد.

بر اساس  مطالعات انجام شده میزان رضایت بیماران پس از انجام پروتز سینه بسیار بالا می باشد و انجام جراحی پروتز سینه علاوه بر افزایش اعتماد به نفس فرد، موجب بهبود روابط زناشویی وی نیز میباشد.

درباره ی پروتز سینه :

عمل پروتز سینه ( بزرگ کردن سینه) فقط یک روش جراحی ساده نمی باشد ، بلکه فرایندی  است که شامل ۴ مرحله است.

١) آموزش جامع بیمار و گرفتن رضایت نامه اگاهانه

٢) ارزیابی پیش از جراحی  برطبق بافت بیمار

٣) تکنیک جراحی صحیح با بهبودی سریع

۴) اموزش های کامل پس از پروتز سینه

بایستی مشارکت بین بیمار و جراح در انتخاب پروتز  و مراقبتهای بعد از جراحی ایجاد شود.

جراح وبیمار باید به این درک متقابل برسند که سایز ونوع پروتز صرفا براساس تمایل وخواسته بیمار انتخاب نمی شود، بلکه در این انتخاب عواملی نظیر ابعاد پستان وخصوصیات بافتی ان نیز دخالت دارند.

قبل از جراحی پروتز سینه

بیمار بایستی متوجه محدودیت های پوشش بافتی پستان خود باشد و اینکه انتخاب پروتز مستلزم در نظر گرفتن شکل و توپوگرافی پستان دارد.

در جلسه مشاوره تصاویر و خصوصیات فیزیکی بیمار بررسی می شود تا عدم تقارن و حدود آناتومیک پستان ها که بر انتخاب نوع پروتز تاثیر می گذارند، مشخص شود.

در جلسه مشاوره در مورد انواع پروتز سینه  ژلی یا اب نمکی، گرد یا اناتومیک، صاف یا textured صحبت می شود و توضیح داده می شود که خصوصیات بدنی و بویژه بافتی پستان فرد چه تاثیراتی را می تواند بر روی انواع پروتزها داشته باشد.

ثابت شده است که مشارکت بین جراح وبیمار در انتخاب پروتز و مراقبت های بعد از عمل ، باعث افزایش رضایت مندی بیمار ودر مجموع بهبود نتایج زیبایی عمل می شود.

پروتزهای گرد یا اناتومیکال( قطره اشکی)

پروتزهای سینه براساس شکل ظاهری به دونوع کلی

١)گرد یا round

٢) اناتومیکال یا قطره اشکی

تقسیم می شوند.

در حال حاضر در ٩۵٪‏ موارد اولیه جراحی پروتز سینه در امریکا از پرتزهای گرد استفاده می شود. در هر دو گروه انواع پروتزها با قطر، ارتفاع و برجستگی های مختلف وجود دارد.

تنوع پروتزهای قطره اشکی با توجه به شکل نامتقارن آن ها بیشتر است.

ممکن است جراح جهت حصول به نتایج بهینه وبا توجه به ایجاد پوشش پستان متناسب ، انتخاب های متعدد در پیش رو داشته باشد.

هرچند اکثر جراحان بطور معمول از یک نوع پروتز( از نظر شکل) استفاده می کنند ولی در بعضی شرایط وبا توجه به تمایل بیمار یا آناتومی پستان لازم می شود از نوع خاصی از پروتز استفاده کند.

بهترین بیمار برای گذاشتن پروتز قطره اشکی ، فردی است که در خواست گذاشتن آن را دارد

مراقبت های بعد از جراحی پروتز سینه به چه صورت است؟

مراقبت های بعد از جراحی پروتز سینه به چه صورت است؟

معمولا جراحی پروتز سینه تحت بیهوشی عمومی انجام می شود  و طول مدت بستری بیمار یک روز میباشد.

زمان ترخیص برای بیمار ، مسکن و آنتی بیوتیک خوراکی تجویز می شود. بیمار می تواند روز اول پس از پروتز سینه ، پانسمان  را برداشته  و در صورت تمایل استحمام نماید.

همچنین به بیمار پیشنهاد  می شود در هفته اول پس از پروتز سینه رانندگی نکند و محدودیت حرکتی دستها را رعایت کند ( بالا بردن دستها برای مسواک یا شانه زدن بلا مانع است ) توصیه می شود در چند هفته اول بعد از جراحی از خوابیدن روی شکم خودداری شود.

اولین معاینه کنترل ۳ تا ۵ روز  پس از جراحی پروتز سینه انجام میشود  و در صورتی که در معاینه کنترل هر نوع شکی در مورد بالا قرار گرفتن پروتز وجود داشته باشد از نوار مخصوص (Elastic Wrap) استفاده می کنند که دور تا دور بخش بالایی قفسه بسته میشود و جهت ایجاد فشار به سمت پایین ضروری است.

معمولا در چند روز پس از پروتز سینه  بیمار قادر به رفتن سر کار است ولی انجام فعالیت و ورزش شدید به مدت ۲ تا ۳ هفته ممنوع میباشد.

بیشترین ورم ناشی از جراحی طی ۳ تا ۵ هفته فروکش می کند.

حساسیت بافت ها به ویژ ه در لمس امکان دارد تا چند هفته طول بکشد.

معاینات کنترل بعدی ۴ تا ۶ هفته، ۳ ماه  و یک سال پس از عمل پروتز سینه  انجام می شود و بعد از آن نیاز است متقاضیان  هر چند سال یکبار کنترل شوند.

آیا پروتز باعث ایجاد سرطان و مانع از تشخیص آن می شود؟

خیر، در مطالعات انجام شده هیچ نوع ارتباطی بین گذاشتن پروتز و ایجاد سرطان سینه، بیماری های خود ایمنی و سایر بیماری های سیستمیک یافت نشده است.

هم اکنون  هیچ مدرک قطعی دال بر این که سرطان در خانم هایی که پروتز سینه دارند در مراحل پیشرفته تر تشخیص داده می شود هم دیده نشده و وجود ندارد .

هزینه و قیمت پروتز سینه

تخمین قیمت پروتز سینه به نکات زیر بستگی دارد:

هزینه جراحی و هزینه بیمارستان

هزینه بیهوشی

هزینه دارو

هزینه لباس بعد از عمل

هزینه آزمایش و سایر هزینه ها

سایر هزینه های مرتبط با عمل جراحی بزرگ کردن سینه چیست؟

سایر هزینه های مرتبط با عمل جراحی بزرگ کردن سینه چیست؟

اگر میخواهید عمل جراحی بزرگ کردن سینه را انجام دهید، احتمالاً مایلید بدانید که این جراحی چقدر برای شما هزینه خواهد داشت. هزینه عمل پروتز سینه بسیار متفاوت میباشد .

عواملی که بر هزینه جراحی بزرگ کردن سینه تأثیر می گذارد میتواند شامل موارد زیر است:

هزینه عمل پروتز سینه

محل زندگی

هزینه های مرتبط با جراحی (مانند هزینه بیهوشی)

دستمزد پزشک جراح

نوع پروتز مورد استفاده می تواند بر هزینه عمل جراحی پروتز سینه تایر گذار باشد .

قیمت پروتز سینه بسته به مرکز جراحی پروتز سینه که این کار را انجام میدهد دارد و تبحر پزشک متفاوت خواهد بود ، ولی به طور کلی بین ۵/۱ تا ۵/۴ میلیون تومان هزینه ای متغییری دارد .

هزینه تزریق چربی و قیمت پروتز سینه  بسته به عوامل مختلفی میباشد  ، اینکه از چه نوع بیهوشی استفاده شده یا کدام ناحیه بدن و صورت مورد نظر بوده و چه مقداری چربی تزریق شده است . البته این را از یاد نبرید موقعیت جغرافیایی کلینیکی که در آن برای تزریق چربی مراجعه می کنید نیز یکی از عوانل مهم در هزینه پروتز سینه است  و همچنین تخصص و مهارت جراح شما هم در مشخص کردن میزان قیمت پروتز سینه و قیمت تزریق چربی نقش بسیار مهمی خواهد داشت.

به علاوه مهارت پزشک متخصص جراحی زیبایی و خدمات ارائه شده از سوی کلینیک نیز در قیمت پروتزسینه نقش مهمی را دارد . قیمت پروتز سینه ، متاثر از سایز پروتز ، جنس و برند پروتز ، دستمزد جراح متخصص و سایر هزینه های جانبی  چون هزینه ی بیمارستان یا کلینیک ، داروها ، ویزیت ها و مراقبت های بعد از جراحی می باشد که همگی از شهر به شهری دیگر و از کشوری به کشور دیگر با یکدیگر فرق دارند .

دوره ی نقاهت عمل بزرگ کردن سینه بین پنج روز تا یک هفته خواهد بود و فرد باید در این مدت استراحت مطلق داشته باشد .

قیمت پروتز سینه را نمی توان بدون اینکه بیمار را معاینه کرد مشخص کرد  ، قیمت پروتز سینه به صورت دقیقی زمانی تعیین میشود که بیمار تحت معاینه دقیق قرار گیرد و وضعیت سینه آن مورد بررسی قرار بگیرد  ، مزایای این جراحی و فرمی که بعد از جراحی پروتز سینه ایجاد می شود نسبت به قیمت پروتز سینه مقرون به صرفه تر می باشد .

مزایای عمل جراحی پروتز سینه

داشتن اندامی زیبا و متناسب همواره از دغدغه های اصلی مردان و زنان بسیاری است ، از این  رو انجام جراحی پروتز سینه طرفداران بسیاری  پیدا کرده ، به گونه ای که برای اشخاص در سنین جوانی نیز عمل های زیبایی بسیاری قابل انجام است .

 

 

جراح بینی تهران

جراح بینی تهران

جراح بینی تهران

جراح بینی تهران : انتخاب جراح بینی تهران از مسائل مهمی  است که باید قبل جراحی بینی درمورد آن تحقیقات لازم را انجام داد. جراح بینی تهران  قادر است مشکلاتی مانند  قوز بینی، افتادگی نوک بینی و انحراف تیغه بینی و غیره را حل کند.

جراح بینی تهران در هنگام انجام جراحی زیبایی باید با  حفظ عملکرد طبیعی بینی و حفظ تناسب بینی با دیگر اجزای صورت نواقص بینی را برطرف کند تا در نهایت بینی و چهره زیبایی را برای فرد ایجاد نماید.

در انتخاب جراح بینی تهران باید بسیار دقت و دقت کرد چرا که در صورتی که متقاضی از نتیجه جراحی راضی نباشد ،تا یک سال بعد نمی تواند جراحی ثانویه بینی انجام دهد.

انتخاب جراح بینی تهران هم مانند دیگر  انتخاب زندگی مشکل و سخت است چرا که شخص  هزینه های زیادی برای انتخاب پیش رو دارد و همچنین حساس بودن جراحی  بینی این انتخاب را برای فرد مشکل میسازد.

 

مراحل انتخاب جراح بینی تهران

برای انتخاب جراح بینی تهران یا شهرهای دیگر کشور باید تحقیقات و بررسی های مورد نیاز را انجام داده  تا نتایج مطلوب به دست آمده این تحقیقات میتواند شامل موارد زیر می باشد:

 • در سایت های اینترنتی جستجو کرده  و در باره ی جراح بینی تهران اطلاعات لازم را بدست آورید.
 • سپس به مطب جراح بینی تهران مراجعه کنید  و بیماران حاضر جراح بینی تهران را از نزدیک ببینید ودر مورد  میزان رضایتشان از جراحی بینی و جراح بینی تهران بپرسید  و در حین  مشاوره با جراح بینی تهران نمونه کارهایش را هم ببینید.
 • با جراح بینی تهران خود  در رابطه با   توقعات  خود از جراحی زیبایی بینی صحبت کنید تا بتوانید  مشاوره  از وی دریافت کنید.
 • لیستی از  جراحان بینی تهران تهیه و در رابطه با هر کدام  از آنها جداگانه تحقیق نمایید.
 • از سایت جراحان بینی دیدن کنید و به میزان تحصیلات، تخصص، میزان سابقه، دیدگاه های جراح بینی تهران و مدارج علمی جراح بینی تهران توجه لازم کنید .
 • اطلاعات خود و دانش خود را در مورد جراحی بینی را بالا ببرید و  با دید بازتر و توقعات منطقی تری برای جراحی بینی اقدام نمایید و اطمینان پیدا کنید  که کاندیدای خوبی برای  انجام جراحی بینی هستید یا نه.
 • در نهایت با انتخاب بهترین جراح بینی تهران  ، کار خود را انجام دهید و سپس به جراح بینی تهران ، اطمینان نمایید.

 

جراحی بینی گوشتی توسط جراح بینی تهران

 

بینی گوشتی نوعی از بینی است که دارای غدد چربی زیاد و پوستی ضخیم  باشد. در این نوع بینی ها معمولا  بافت و غضروف بینی ضعیف بوده و دارای پره های باز و ضخیم  است.همچنین نوک اینگونه  بینی ها  به صورت افتاده می باشد.

 

درگذشته برای کوچک کردن  بینی غضروف بینی و بافت بینی را  می تراشیدند ولی امروزه جراحی بینی تهران  با تقویت  بافت غضروفی و استفاده از تیغه وسط بینی به علت استحکام بالایش ، برای  تقویت نوک بینی گوشتی استفاده می کند.

در نتیجه جراح بینی تهران که چنین جراحی را انجام می دهد باید تخصص و تجربه بسیار بالایی در این خصوص  داشته باشد.پس از جراحی بینی گوشتی بیمار باید دوران نقاهت و بهبودی  بیشتری را نسبت به بینی استخوانی پشت سر بگذارد تا کبودی بینی و تورم و صورت به مرور زمان  کاهش یابد.

همچنین ، نتیجه نهایی جراحی بینی گوشتی را پس از یکسال آشکار می کند  و کسانی که بینی گوشتی دارند باید از نتیجه جراحی  انتظارات واقع بینانه ای و منطقی داشته باشند.

قیمت جراحی بینی زیبایی 

قیمت جراحی بینی زیبایی 

درهزینه جراحی بینی موارد مختلفی دیت دارند مانند :دستمزد جراح بینی تهران  ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه آزمایشات و داروهای تجویز شده هزینه های بیمارستان و پرسنل آن ، جلسات معاینه و غیره نقش دارد.

پیشنهاد  میکنیم برای جراحی زیبایی بینی هرگز به علت هزینه کمتری که جراح بینی تهران می گیرید به وی مراجعه نکنید  بلکه علاوه بر قیمت حتما و حتما در مورد مهارت و تخصص و عمل های قبلی جراح بینی تهران تحقیق کنید.

 

روش انجام عمل بینی استخوانی

جراح بینی با توجه به اینکه در دو روش باز و یا بسته صورت میگیرد جراحی بینی را انجام میدهد .برش ها با توجه به روش انتخاب شده توسط جراح بینی ایجاد شده سپس پوست را از ساختار بینی جدا کرده و تغییراتی که لازم است را روی بینی انجام میدهند .سپس با بخیه زدن برش ها و پانسمان بینی عمل جراحی بینی را پایان می دهد.

معایب معمول قابل اصلاح با عمل بینی استخوانی

از بین بردن  انحراف بینی
درمان شکستگی بینی
از بین بردن  قوز روی بینی
برطرف کردن انحرافات موجود در استخوان بینی
برطرف کردن پولیپ یا گرفتگی بینی

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

بینی هایی که دارای پوست نازک و غضروف زیادی هستند  و استخوان و بافت غضروفی محکمی دارند را بینی استخوانی یا غضروفی می نامند، که در این نوع بینی نتیجه جزاحی بسیار خوب میباشد .نوع دیگر بینی های گوشتی هستند که ضخامت پوست بینی بالایی دارند و دارای غضروف ضعیف و غیر محکمی هستند و برای ایجاد نتیجه خوب باید جراح بینی خوب و با مهارت در زمینه جراحی های بینی گوشتی انتخاب کرد.

نتیجه عمل بینی استخوانی

نتیجه جراحی بینی استخوانی با تغییرات زیادی همراه است  و نوع پوست از عوامل موثراست که در نتیجه عمل جراحی موثر خواهد بود.

نتیجه عمل بینی استخوانی نسبت به جراحی بینی گوشتی دارای نتسجه بهتری میباشد به دلیل اینکه پوست بینی نازکی دارند تغییرات اعمال شده روی ساختار و بافت بینی قابل رویت است و بلافاصله پوست با خاصیت ارتجاعی که دارد به پوست در لایه زیر میچسبد و فرم بینی برای فرد قابل رویت خواهد بود.

 

افراد مناسب جراحی بینی

کسانی  که بینی نامتقارن دارند به طور مثال قوز بینی دارند  و یا کسانی که در بینی شان انحراف دارند که باعث به هم خوردن زیبایی و تناسب صورتشان شده است.

کسانی که دارای  بینی گوشتی هستند و نوک بینی آن ها بسیار بزرگ و پهن است و همچنین کسانی که به هر علتی در اثر وارد شدن ضربه به بینی شان ،بینی شان کج شده است نیز متقاضی  مناسبی جهت جراحی بینی به حساب می آیند.زیرا  مشکلات عنوان شده   سبب از دست دادن اعتماد به نفسشان می شود وموجب کاهش  کیفیت زندگی آن ها می شود.

 

شرایط لازم جهت جراحی بینی

شرایط لازم جهت جراحی بینی

 

داشتن سلامت  روحی و جسمی

هنگامی که که فرد از سلامتی کامل برخوردار باشد  .دوره ی نقاهت  جراحی بینی وی کوتاه تر می شود و عوارض کمتری نیز برایش به دنبال دارد .

سن مناسب برای جراحی بینی

هر زمان که رشد بینی وی کامل شد می تواند اقدام به  عمل جراحی بینی را انجام دهد وحتما باید  فرد برای جراحی  بینی  به سن مناسبی رسیده باشد .در پسران از ۱۵ تا ۱۷ سالگی و در دختران از ۱۴ تا ۱۶ سالگی بینی به رشد کامل خود میرسد .

افراد پا به سن گذاشته   در صورتی که شرایط جسمی خوبی داشته باشند می توانند عمل جراحی زیبایی بینی انجام دهند .

وضعیت مالی مناسب

کسی که قصد جراحی زیبایی بینی را دارد قبل از هر چیز باید توان مالی خود را چک کنند.

شرایط مناسب بینی

از نکات مهمی که در نتیجه ی جراحی زیبایی بینی تاثیر گذار میباشد ، جنس پوست بینی میباشد . در نتیجه  افرادی که پوست بینی آن ها نازک تر است نسبت به افرادی که پوست بینیشان ضخیم تر است ،متقاضی  مناسب تری برای جراحی بینی می بباشند و نتیجه عمل این افراد نیز با رضایتی کامل میباشد.

 

جراحی بینی در کرج

جراح بینی در کرج: دو علت مهم و عمده برای انجام جراحی بینی معمولاوجود دارد.یکی از آنها بون جنبه سلامتی و کسانی این عمل را انجام می دهند که دارای ایرادات و مشکلات حاد تنفسی باشند ودیگری برای زیبایی ساختن و برطرف کردن ایرادات ظاهری بینی انجام میشود ولی در هر دو گزینه ی بالا باید بیماران مواردی مانند انتخاب جراح بینی در کرج،کلینیکی که در آن باید جراحی شوند و آزمایش های قبل و بعد جراحی و همچنین مراقبت های قبل و پس از جراحی  را در  نظر داشته باشند .

همچنین به نوع بینی خود توجه کنند و با توجه به نوع بینی خود که استخوانی و گوشتی است نتیجه واقع بینانه از نتیجه جراحی خود داشته باشند تا  نتیجه عمل برایشان رضایت ببخش باشد و پشیمانی به دست نیاد  و مجبور نباشند برای جراحی ترمیمی اقدام کنند.

 

نحوه جراحی بینی

نحوه جراحی بینی در ظاهر و شکل نهایی بینی و صورت بسیار تاثیرگذار می باشد .جراحی بینی  در میان مردم میان مردم ایران بسیار پرطرفدار و رایج گردیده است .اگر جراحی بینی توسط یک جراح بینی حاذق و باتجربه انجام شود باعث برطرف شدن بسیاری از مشکلاتت بینی از جمله قوز بینی ،افتادگی نوک بینی ،بزرگ بودن حفره های بینی و مشکلات دیگر میباشد و همچنین باعث بالا رفتن اعتماد به نفس فرد میباشد.اگر قصد دارید ظاهر بینی خود را تغییر دهید و بینی خود را جراحی کنید حتما نحوه جراحی بینی را در نظر بگیرید تا انتخاب مناسبی را داشته باشید .

 

نحوه جراحی بینی

تاثیر وضعیت روحی فرد در نحوه جراحی بینی

مطمئنا  وضعیت روحی روانی  فرد  در نحوه جراحی بینی تاثیر بسیاری را خواهد گذاشت .یک سری  از بیماران با وجود اینکه نتیجه عملشان رضایت بخش است  ، اما به علت مشکلات روحی و شخصیتی  و وسواس فکری یا شخصیت های متزلزل از عمل خود راضی نیستند  و مدام از آن انتقاد میکنند . جراح بینی  خوب کسی است که شکست خوردن کمکی نمیکند  و به بیمار توضیح دهد تا بیمار بهتر بتواند در رابطه با  نحوه جراحی بینی و نتایج بعد از آن بهتر تصمیم بگیرد.همچنین توصیه می شود افرادی که انتظارات واقع بینانه ای از عمل خود ندارند برای این جراحی اقدام نکنند. زیرا مشاهده شده که چنین افرادی اکثرا  درباره ی  نحوه جراحی بینی و نتیجه عمل رضایت کامل را نداشته اند.

تاثیرسن  روی نحوه جراحی بینی

نتیجه جراحی بینی متاثر از سن افراد نیز میباشند اما با این حال سن مناسب برای جراحی در بین خانم ها از سن ۱۵سالگی و در بینی آقایان از ۱۷ سالگی قابل انجام میباشد البته که باید آنها به رشد جسمی و فکری رسیده باشند ،جراحی بینی در سن بالاتر مشکل است زیرا  افزایش سن موجب افتادگی و سستی بافت های بینی شده و همچنین جراحی در این سنین با جراحی برای جوانان کاملا نتفاوت میباشد .

در افراد با سن بالا بالا بردن نوک بینی موجب می شود تا فرد جوان تر به نظر برسد و تنفس وی بهتر شود . افتادگی نوک بینی و برآمدگی پشت آن بیشترین مشکلاتی است که در سنین بالا برای بینی افراد به وجود می آیدو همیشه  افتادگی بینی باعث مسن تر دیده شدن چهره فرد می شود.

تاثیر نوع بینی بر نحوه جراحی بینی

نحوه جراحی بینی گوشتی با نحوه جراحی بینی استخوانی فرق دارد.بینی بعضی از افرد گوشتی  و مشخصه بارز بینی گوشتی داشتن پوست ضخیم و چرب و بافت غضروفی می باشد. برای حمایت بافت های نرم بینی در بینی های گوشتی از روش تقویت اسکلت بینی همراه استفاده میشود .نحوه جراحی بینی گوشتی با روش های نوین موجب شده است نتایج حاصل از نحوه جراحی بینی برای افراد رضایت بخش باشد.

تاثیر لیزر واندوسکوپ در نحوه جراحی بینی

تاثیر لیزر واندوسکوپ در نحوه جراحی بینی

برای اینکه عملکرد جراحی بینی برای افراد خطری نداشته باشد از لیزر و اندوسکوپ برای این کار استفاده میشود.همچنین استفاده از روش لیزر برای جراحی های بینی موجب کاهش خونریزی بینی میشود . البته ناگفته نماند که این را هم در نظر داشت که لیزر در نتیجه نهایی نحوه جراحی بینی اثر ندارد بلکه نحوه جراحی بینی است که در نتیجه نهای تاثیرگذار میباشد.اندوسکوپی هم  دید جراح را بهتر کرده و باعث میشود به قسمت هایی که قابل دسترس نیستند برای رفع مشکلات داخل بینی به کار برده میشود.

http://avatarahan.ir/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *